בנייה קלה כיום משלבת הטכנולוגית מגוונות ויעילות מבעבר המאפשרות ליצור חלקי בניין מודולריים מראש במטרה להרכיב אותם לאחר השינוע להרכיב באתר הבנייה.
שיטה זו מאפשרת בקרה גדולה יותר על חומרי הגלם והבנייה “נקייה” ומייצרת פחות אבק וזיהומים אויר הנלווים לתהליך הבנייה

הבנייה הקלה מאפשרת להקים מבנים למטרות מגורים ,משרדים ותעשייה במשך זמן קצר בכ-30% מבנייה רגילה.
טכנולוגיות הבנייה הקלה מאפשרות לבנות במהירות רבה יותר, פשוט יותר, נקי יותר וזול יותר.

הפנלים המבודדים הם לא פחות מעמוד התווך של הבניה הקלה המתאימה לתעשייה, מסחר ומגורים. כעקרון, היא שיטה המאפשרת בניה מהירה יותר, מעוצבת, ידידותית לסביבה, בעיקר מכיוון שהיא נחשבת למבודדת מאוד ועל כן חוסכת עלויות חשמל גם בקיץ וגם בחורף הפנלים המבודדים –פלטות גדולות שמשות לציפוי המבנה אותו מקימים. ניתן להגיד שהפנלים האלה מחליפים את הבטון והבלוקים השייכים לבניה המסורתית.

הפנלים עשויים מחומרים קשיחים וטכנולוגיה מתקדמת ביותר. הפח המגולוון שממנו עשויים הפנלים, מאפשר להם לבודד באופן מוחלט מפני כל גורם חיצוני. כך למשל, תוכלו לבודד את פנים המבנה מפני טמפרטורות חיצוניות ולשמור על טמפרטורה מאוזנת. מעבר לזה, מילוי הפוליסטירן, שנמצא מבין החומרים המבודדים ביותר, נמצא גם הוא בתוך אותם פנלים מבודדים, ומאפשר נטרול מושלם מפני רעשים חיצוניים כאלו ואחרים.

האופן שבו מקימים את המבנים השונים שעשויים פנלים מבודדים, אינו פוגע בצורת הבית. כך גם לא חומרי המתכת השונים שמחליפים את הבטון, ההיפך הוא הנכון. מכיוון שפעמים רבות ניתן לבצע את העיצוב של בניה קלה זו או אחרת על ידי מחשב, ניתן להזמין פנלים שונים ולעצב את המבנה עוד מלפני הקמתו לפרטי פרטים. ישנם סגנונות וצבעים רבים ושונים שיעזרו לכם לעצב את המבנה שלכם בדיוק על פי ראות עיניכם ורצונכם.

השימוש של בניה קלה וכל הנוגע אליה, מתאים לכל סוג של בניה שקיימת כיום. בין אם אתם מעוניינים לשפץ את הבית הפרטי שלכם, להוסיף לו כמה חדרים, מרפסת או קירות חיצוניים, ובין אם אתם מעוניינים לשפץ או להקים משרד, יחידת דיור, מבנה תעשייתי ,מבנה ציבורי וכו’ .

לקוחותינו ממליצים